I liga koszykarek. Contimax MOSiR Bochnia zrobił swoje po przerwie

Bartosz Karcz
Adam Jastrzębowski
To nie było łatwe spotkanie dla koszykarek Contimaxu MOSiR, szczególnie w dwóch pierwszych kwartach. Ostatecznie jednak bochnianki zrobiły swoje i pokonały PZU Ślęza II MOS Wrocław 86:66.

Choć mecz rozpoczął się od kilkupunktowego prowadzenia Contimaxu, to później koszykarki z Wrocławia potrafiły mocno się postawić. Spotkanie się wyrównało i do przerwy mieliśmy remis 37:37.

Po zmianie stron bochnianki wzięły się już jednak mocno do pracy. Trzecią kwartę wygrały dziewięcioma punktami, a w ostatniej wręcz rozbiły już rywalki. Nie pozwoliły im nawet przekroczyć granicy dziesięciu punktów w tej części gry.

Contimax MOSiR Bochnia - PZU Ślęza II MOS Wrocław 86:66 (20:17, 17:20, 29:20, 20:9)
Contimax MOSiR: Krawiec 22, Zuchora 20, Kocaj 19, Rak 10, Bukowczan 3 oraz Duchnowska 12, Zając 0, Więcek 0, Gołas 0.
PZU Ślęza II MOS: Łata 16, Skowron 14, Murat 12, Wołowiec 6, Kurkowiak 6 oraz Suwała 7, Flaszyńska 5, Kaciuba 0, P. Welc 0, N. Welc 0.
Sędziowali: Łukasz Oleksy oraz Bartłomiej Nycz.