Bartosz Karcz
Adam Jastrzębowski
To było łatwe zwycięstwo koszykarek Contimaxu MOSiR-u Bochnia. Lider Swarzędz nie miał wiele do powiedzenia. Bochnianki były w tym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym. Skończyło się na wygranej bochnianek 94:65.

Ten mecz od początku był bardzo jednostronny. Bochnianki narzuciły już w pierwszej kwarcie takie tempo, że prowadziły po niej z przewagą ponad dwudziestu punktów. Można było powiedzieć, że to był nokaut. Druga kwarta była już nieco spokojniejsza, ale na przerwę Contimax schodził z prowadzeniem 52:25 i jasnym już wtedy było, ze ten mecz bochnianki wygrają.

Po zmianie stron spotkanie było już zatem nieco bardziej wyrównane, bo też Contimax MOSiR nie musiał w jakiś specjalny sposób śrubować wyniku. I tak miał wygraną w kieszeni.

Contimax MOSiR Bochnia - Lider Swarzędz 94:65 (33:12, 19:13, 23:29, 19:11)
Contimax MOSiR: Bukowczan 24, Zuchora 23, Krawiec 16, Duchnowska 12, Kocaj 7 oraz Zając 6, Rak 6, Lipińska 0, Więcek 0, Gołas 0.
Lider: Wojdalska 22, Urbaniak 14, Rogulska 6, Ratajczak 5, Szuba 3 oraz Maj 5, Kupczyk 4, Litwin 3, Siwińska 3, Mierzejewska 0, Bartczak 0.
Sędziowali: Dominik Hałka oraz Arkadiusz Szechyński. Widzów: 150.