Zawodnicy UKS Judo Wolbrom zdobyli 16 medali na międzynarodowym turnieju w Zakopanem! W rywalizacji drużynowej zajęli drugie miejsce!

Paweł Mocny
Paweł Mocny
Wolbromscy zawodnicy na turnieju w Zakopanem
Wolbromscy zawodnicy na turnieju w Zakopanem UKS Judo Wolbrom
Judocy z UKS Judo Wolbrom wzięli udział w XXIV Międzynarodowym Turnieju Judo oraz III Memoriale Józefa Chowańca w Zakopanem. Wolbromscy zawodnicy zakończyli rywalizację drużynową na drugim miejscu. W zawodach startowały 42 kluby. Łącznie zawodnicy z Wolbromia zdobyli aż 16 medali!

W Zakopanem odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Judo oraz III Memoriał Józefa Chowańca. Na zawodach nie zabrakło zawodników z UKS Judo Wolbrom.

Zawodnicy UKS Judo Wolbrom zdobyli 16 medali na międzynarodowym turnieju w Zakopanem!

Pierwszego dnia zawodnicy UKS Judo Wolbrom wystartowali w kategoriach wiekowych poniżej 14 i 16 roku życia. Zdobyli w nich sześć medali!

• Złoto zdobyli Wojciech Januszek oraz Jakub Banyś
  • Srebro wywalczyły Oliwia Staropolina oraz Ola Misiek
  • Brąz zdobyły natomiast Klaudia Nowak oraz Sara Sierpińska

Drugiego dnia zawodów odbyły się walki w kategorii poniżej 10 i 12 roku życia. Tego dnia wolbromskim zawodnikom udało się zdobyć aż 10 medali!