Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Bolesław Bukowno - Błękitni Modlnica 1:8 (0:4)...

Klasa okręgowa Kraków I. Relacje z meczów 21. kolejki (14-15.05.2022)

Bolesław Bukowno - Błękitni Modlnica 1:8 (0:4)
Bramki: 0:1 M. Kawa 25, 0:2 M. Kawa 29, 0:3 Janowski 35, 0:4 Katarzyński 40, 0:5 Arian 52, 1:5 Jarosz 67, 1:6 Czarnik 69, 1:7 Maślanka 75, 1:8 Maślanka 85.
Bolesław: Stryczek - Flakiewicz, Dobrzański, Szczepanik, Karkos (46 Palian) - Jaromin (60 Pająk), Chojowski (60 Porębski), Dudek, Kamiński (73 Lesiuk) - Łukaszyk, Jarosz (67 Korczek).
Błękitni: Flak - Skoczykłoda, Kuciel, Skwarczeński, Windys (65 Kowalczyk) - Pyzioł, Arian (65 Czarnik), M. Kawa, Słonina - Katarzyński (60 Krzywda), Janowski (60 Maślanka).
Sędziował: Krzysztof Patyk. Żółte kartki: Karkos, Chojowski, Jarosz, Dudek - M. Kawa.

O sile ognia Błękitnych (77 gole w 20 meczach sezonu, 32 w 7 spotkaniach w tej rundzie!) przekonała się kolejna drużyna. Festiwal strzelecki rozpoczął M. Kawa pięknym uderzeniem z ponad 20 m w „okienko”. W II połowie trzy gole dla gości zdobyli rezerwowi: Czarnik i Maślanka (dwa).

W woj. śląskim wyłączą prąd w tych miastach i wsiach - przerwa wyniesie do 10 godzin!