Dwie zawodniczki UKS Judo Wolbrom wywalczyły medale na 65 Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Judo

Paweł Mocny
Paweł Mocny
65 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo
65 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo UKS Judo Wolbrom
Zawodnicy z UKS Judo Wolbrom wzięli udział w 65 Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Judo które odbyły się w Opolu. W zawodach uczestniczyło 213 zawodników z 33 klubów, a w tym sześciu reprezentantów Wolbromia. Dwie zawodniczki trenera Łaksy wywalczyły na zawodach medale!

Dwie zawodniczki UKS Judo Wolbrom wywalczyły medale na mistrzostwach polski w judo

W 65 Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Judo wystartowało sześciu reprezentantów UKS Judo Wolbrom.

W eliminacjach Marta Kuraś wygrała dwie walki co zagwarantowało jej wejście do półfinałów. Tam zmierzyła się z inną zawodniczką klubu z Wolbromia, Aleksandrą Kaletą. Z walki zwycięsko wyszła Marta Kuraś. Dziewczyna dostała się do finałów, gdzie zmierzyła się z Karoliną Pieńkowską z AZS UW Warszawa.

Wolbromska zawodniczka została pokonana zdobywając tym samym srebrny medal.

W tej samej kategorii (do 52 kilogramów) Aleksandra Kaleta zdobyła brązowy medal.

FLESZ - Profilaktyka 40 plus. Dla kogo pakiet bezpłatnych badań?