Aż 22 drużyny w eliminacjach Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego Miasta. Osiem z nich zmierzy się w finale. Zobacz zdjęcia

Paweł Mocny
Paweł Mocny
Eliminacje Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego Miasta
Eliminacje Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego Miasta Grzegorz Przetakiewicz
Do eliminacji tegorocznego Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego Miasta stanęły 22 drużyny między innymi z Olkusza, Krakowa, Będzina i Zabrza. Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek wyłoniono drużyny, które zagrają w finale. Poznajcie szczegóły.

Aż 22 drużyny w eliminacjach Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego Miasta

Do rywalizacji w ramach eliminacji Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego Miasta stanęły 22 drużyny.

Po dwóch dniach rozgrywek (21 i 22 stycznia) w gronie finalistów znaleźli się: MCKS Jutrzenka z Olkusza, Nankatsu z Olkusza, Young boys z Krakowa, FC Cichociemni z Wolbromia, AKS Grzybowice z Zabrza, MK-Dźwigi z Przegini, Megasteel z Będzina oraz Drewniani Magicy z Paryża.

Finały zostaną rozegrane na hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu w niedzielę, 29 stycznia.

Eliminacje Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego MiastaGrzegorz Przetakiewicz

Trzy najlepsze drużyny otrzymają dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe. Na tych, którzy zdobędą czwarte miejsce będą natomiast czekały dyplom i nagroda pocieszenia. Dodatkowo podczas turnieju wyłonieni zostaną najlepsi bramkarze, piłkarze oraz król strzelców.

Warto dodać, że nie tak dawno temu, bo w listopadzie rozegrany został turniej koszykówki o Puchar Srebrnego Miasta. Wówczas do rywalizacji stanęło dziesięć drużyn a najlepszą z nich okazał się być Shootout 3x3 z Krakowa

Nowe prawa konsumenta. To musisz wiedzieć!