Zaginiona Iwetta nie żyje. Dziewczyna się powiesiła

Zaginiona Iwetta nie żyje. W czwartek odnaleziono jej ciało w Olkuszu.

Zaginiona Iwetta nie żyje
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Zaginiona Iwetta nie żyje

W czwartek po godz. 10 policjanci odnaleźli jej ciało przy ul. Łukasiewicza w Olkuszu. Miała przy sobie dokumenty, tożsamość potwierdziła też rodzina. Nastolatka powiesiła się na drzewie. Wstępne oględziny zwłok wykluczyły udział osób trzecich. Dla pewności biegli przeprowadzą jeszcze sekcję zwłok.

Wygląda jednak na to, że dziewczyna sama targnęła się na swoje życie. Policja nie wie, dlaczego to zrobiła. Podejrzewają zawód miłosny lub problemy rodzinne. Rodzina dziewczyny przyznaje, że Iwetta była zamknięta w sobie, izolowała się i trudno było do niej dotrzeć.

W czwartek wujek Iwetty, Bogusław, napisał na Facebooku: "Proszę wszystkich o modlitwę do miłosierdzia Bożego lub różaniec. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się modlili i pomagali, i tym, którzy nie przeszkadzali".

Więcej na temat

Komentarze (9)

avatar
avatar
an (gość)

O matko, wydarzyła się tragedia a wy macie największy problem debatując nad tym jak zginęła... Żenada... Szkoda, że nikt wcześniej nie potrafił tej dziewczynie pomóc, dotrzeć do niej :( Na pewno te problemy nie były warte tego by odbierać sobie życie.

avatar
gość (gość)

Ale jak to...? Wcześniej było napisane, że ciało Iwetty znalazł przechodzień w krzakach, a teraz że policja odnalazła ją powieszoną ? Coś tu nie gra

avatar
DeJaVu (gość)

Jaka policja,? oni jej nie znaleźli to bo gamonie.wie ktoś czego użyła do powieszenia??

avatar
neo (gość)

mogla z kims porozmawiac, jak miala problem,z czasem samo wyjdzie jak zginela.Rodzicow tez szkoda,co oni przezyli ,napewno sa w szoku.

avatar
gość (gość)

ZWIŃ
11 1
~Maniek, 05-10-2013 00:06 Szok

Straszna historia ! Tylko ze jak ciałó znalazło sie przy torach kolejowych >???Samo przyszłó po powieszeniu ??? To jakas ściema.Poza tym NIE ZOSTAWIŁA LISTU POZEGNALNEGO ???
Zgłoś Odpowiedz
ZWIŃ
2 5
~ gG, 05-10-2013 01:23 RE: Szok

Myślisz trochę pryszczu ? Po pewnym czasie ,ciało pod wpływem rozkładu i grawitacji ,urywa się ze sznura. Oświecony ?
Zgłoś Odpowiedz
proszę oto odpowiedź z innego portalu.

avatar
ggg (gość)

na innym portalu jest napisane, ze zwloki lezaly w krzakach. to jak mogly lezec w krzakach, skoro sie powiesila?

Wybierz kategorię