(© Conowego.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gra o prowadzeniu zakładu pogrzebowego została oficjalnie zapowiedziana. Trafi do sprzedaży w I kwartale 2017 roku.

Mówią, że kreatywność popłaca – wiedzą to także twórcy gier komputerowych. Kierując się zasadą, że im bardziej kontrowersyjna tematyka, tym lepiej, studio Laundry Bear oficjalnie zapowiedziało symulator pracy w zakładzie pogrzebowym. A Mortician’s Tale, znana wcześniej jako Mortuary Simulator, ma trafić na półki sklepowe już wiosną 2017 roku.

W grze wcielimy się w młodą pracowniczkę zakładu pogrzebowego, która niedawno skończyła kurs przygotowujący do tego zajęcia. Do naszych zadań będzie należało między innymi przygotowanie zwłok zmarłych do pochówku poprzez czynności takie jak balsamowanie i kremacja. Oprócz tego będziemy brać udział w pogrzebach zmarłych i pocieszać ich pogrążoną w smutku rodzinę. Nie zabraknie tu elementów strategii ekonomicznej – gra ma wprowadzić nas w realia prowadzenia tego biznesu.

Czytaj dalej na Conowego.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!