Super Express opublikował informację, która wywołała spore zamieszanie w świecie serialowych fanów.

W popularnym tabloidzie zamieszczono informację o tym, że Piotr Cyrwus może wkrótce znów pojawić się w znanej polskiej telenoweli. Rysiek z Klanu ożyje? Nie do końca. Aktor, który dotychczas wcielał się w tę rolę, podkreślił w rozmowie z sensacyjnym dziennikiem, że jego powrót nie jest wykluczony. Chodzi o rolę zaginionego brata bliźniaka...Przypomnijmy, że serial Klan jest emitowany na antenie TVP1 od września 1997 roku. Piotr Cyrwus odtwarzający rolę Ryszarda Lubicza w serialu Klan odszedł z serialu w 2012 roku. - Nie, żebym miał jej dość - mówił aktor - To była najtrudniejsza decyzja w moim zawodowym życiu.

Jak wynikało ze słów Piotra Cyrwusa, jego zerwanie z serialem Klan jest związane z faktem przejścia na etat do Teatru Polskiego w Warszawie. Wkrótce może znów zobaczymy aktora w uwielbianym przez Polaków serialu...

Zobacz też:
Umarł Rysiek, niech żyje Zdzisiek - Piotr Cyrwus w nowej roli
Koniec Klanu! Po 19. latach serial zniknie z telewizji. Pamiętacie te kultowe sceny? [GALERIA]
Źródło: TeleMagazyn/x-nws

Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Artur (gość)

  Jak widać, bieżąca polityka wchodzi tez do Klanu. Podobno sam prezes Kurski maczał palce w scenariuszu, zgodnie z którym Ryśka cudownie odnajdą po kolnej ekshumacji, wytykając błędy i niedociągnięcia poprzedniej ekipy.

  st (gość)

  A ja myślałem, że exhumowano go razem ze smoleńskimi, a potem kosmici go ożywili i teraz Grażynka bedzie mieć 2 mężę i oskarążą ją o bigamię. Do procesu nie dojdzie bo męże wyzwą się na pojedynek i się zastrzelą a wtedy wróci Olbrtcht i przedstawi jej ich syna co to go zmajstrowali w liceum, który jest teraz szefem partii LiS (Leopold i Rysio)

  bazyl (gość)

  tak!...zmartwychwstanie...na Wielkanoc.....

  przecież ten durny Klan miał już zniknąć, a teraz wymyslaja takie bzdety...żenada...