Rozdanie Nagród Nobla 2016 już za nami. Nie obyło się też bez wzruszających momentów, a także stresu - wokalistka Patti Smith, która podczas uroczystej gali wykonywała utwór Boba Dylana, musiała dwa razy rozpoczynać piosenkę, bo tak "zestresowała się sytuacją". Zobaczcie zdjęcia ze Sztokholmu i Oslo - uroczystego rozdania nagród i ekskluzywnego bankietu po. A kto zdobył Nagrodę Nobla 2016?

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Laureaci Nagrody Nobla 2016


Fizyka: Duncan Haldane, John M. Kosterlitz, David J. Thouless, Chemia: Ben Feringa, Jean-Pierre Sauvage, Fraser Stoddart, Fizjologia lub medycyna: Yoshinori Ōsumi, Literatura: Bob Dylan, Pokojowa: Juan Manuel Santos, Ekonomia: Oliver Hart, Bengt Holmström.

Zobacz też:
Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos przybył do Norwegii by odebrać Pokojową Nagrodę Nobla. W przededniu ceremonii wręczenia nagrody rozmawiał z dziennikarzami. - Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się dobrą nowiną, jaką jest zakończenie konfliktu. Marzenie, które dla wielu Kolumbijczyków, Latynosów i dla świata było zaledwie kilka lat temu niemożliwe do spełnienia, jest już rzeczywistością - powiedział Santos.

Źródło:Associated Press, Dostawca: x-news

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!