W Barcelonie odbył się protest osób walczących o prawa zwierząt. Bez ubrań jego uczestnicy walczyli o prawa bezbronnych istot, które są na co dzień zabijane do tworzenia futer. Ludzie pomazani czerwoną farbą wyglądającą na krew położyli się w grupie, by w ten sposób wyrazić swój sprzeciw i nagłośnić problem zabijania zwierząt.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

  Komentarze (16)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  stolcempomazani (gość)

  Poczekajmy jeszcze trochę, człowiek to też zwierzę! Podobne zdjęcia z Aleppo na nikim wrażenia nie robią a przecież ludzie nie dla futer są zabijani.

  Lecner (gość)

  W Hiszpanii ciepło,więc sobie miłośnicy zwierząt mogą protestować na golasa.A potem włożą swoje buty ze skóry,paski i torebki i pójdą zjeść jakiegoś steka w ulubionej knajpce.

  zdjęcia 18+ (gość)

  to, że się napisze 18+, nie gwarantuje że biedne dzieciaki 12- nie wejdą i nie obejrzą tych zdjęć. i że nie będzie to miało wpływu na ich psychikę. jak widać w podbitym medialnie kraju, wszystko można...

  Artur (gość) (Oj)

  A kiedy ostatnio słyszałeś o wyprawianiu ludzi na skóry?
  Poza tym zawsze jak ogarnie cię chęć popisania się własną ignorancją zadaj sobie pytanie: co ty zrobiłeś dla innych?

  na soi i mleku kokosowym długo nie pojedziesz... (gość)

  Znowu ulubiona zabawa anonimowego redaktorka "łapkami". Kiedy ci się to nie znudzi. Faktem jest, że od tego w ciążę się nie zachodzi...

  Mnichu (gość)

  Pipy i Wacka się już nie goli! Szkoda, że u nas tak nie protestują... Przytuliłby się człek i jeszcze coś dziabnął przy okazji?

  Oj (gość)

  Po komentarzach widać, że wielu chciało by być zwierzętami.
  I oczywiście butów skórzanych nie noszą, pasków, torebek, a i mięsa nie jedzą... Trochę to takie zaklamane...
  A od tych zwierząt ważniejszy jest chyba człowiek...

  Teresa (gość) (4230)

  Ja również uważam,że słusznie protestują,każdy sposób jest dobry szkoda tylko że tak mało ludzi reaguje na krzywdę zwierząt a przecież w większości siła i może by osiągnięto i wywalczono konkretne prawa dla zwierząt i je przestrzegano oraz egzekwowania.Zgadzam się też z tą wypowiedzią., Polacy naród katolicki a okrucieństwo do zwierząt wielkiei a religijność kończy się zaraz po wyjściu ze mszy w kościele!

  4230 (gość)

  Słusznie protestują, taki "człowiek" który mieni się katolikiem, pała dobrocią i miłością (ale tylko teoretycznie na pokaz) morduje zwierzęta i obdziera ze skóry, bo musi wyglądać, bo musi się przed drugim idio..tą pokazać.