Do tej pory do banków z psami nie można było wchodzić. Władze jednego z nich postanowiły to zmienić. Od teraz spacer ze swoim czworonogiem możecie połączyć z wizytą w banku. I nie będziecie musieli się obawiać, że ktoś zabierze wam psa zostawionego przed wejściem, a i zwierzęciu zaoszczędzicie stresu.

Coraz więcej instytucji decyduje się na wpuszczanie psów na teren swoich ośrodków. Do tej pory banki były dla czworonogów terenem zamkniętym. Teraz to się zmieniło.

#Psyzdobywajabank jest drugą odsłoną uruchomionej w listopadzie Kampanii pomocy czworonogom. Zaczęło się od wsparcia schronisk dla psów w całej Polsce, których lista została uzgodniona z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. Tym razem Bank Ochrony Środowiska poszedł o krok dalej, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich właścicieli czworonogów.

Zobacz też: Lokale przyjazne psom w Warszawie. Tu czworonogi są mile widziane [PRZEGLĄD]

– Klienci już od jakiegoś czasu pytają naszych pracowników, czy mogą wejść z psem do środka i szybko załatwić swoje sprawy. Rozumiemy ich potrzeby i zdecydowaliśmy się na umożliwienie im wizyty w placówce razem z pupilem – mówi Anna Żyła, Główny Ekolog Banku Ochrony Środowiska.

Czy inne marki szybko podążą za Bankiem Ochrony Środowiska i także staną się miejscami przyjaznymi psom? Listę placówek BOŚ Banku znajdziecie tutaj.


Zobaczcie też: "On sprawia mi najwięcej radości na świecie". Cycu, czyli ukochany pies Artura Szpilki

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!