Ex na Plaży Polska - Co się wydarzy w szóstym odcinku? W domu uczestników pojawi się kolejny Ex! Czyj tym razem?

Widzów czeka kolejna kłótnia pomiędzy Jolą i Dawidem - pozostali domownicy stają po stronie Joli. Wojtek, Sandra i Karina zostają wezwani na plaże - czyj Ex wyłoni się z morza tym razem?

Ex na Plaży Polska - Co się wydarzy w szóstym odcinku? [ZDJĘCIA, WIDEO]


To będzie czas pojednań - niektórzy uczestnicy dojdą do wniosku, że wydarzenia poprzedniego wieczoru wymknęły się spod kontroli. Padną słowa przeprosin. Czy wszyscy zdobędą się na ten gest?

Wieczór będzie obfitował w randki – Asia wybierze się na przejażdżkę łodzią z Adamem, a Karina na romantyczny wieczór w towarzystwie Michała. Tablet grozy odezwie się po raz kolejny – jeden z uczestników stanie przed bardzo trudnym zadaniem. Premierowe emisje Ex na Plaży Polska odbywają się w poniedziałki w MTV o godz. 23.00. Powtórki są dostępne poprzez aplikację MTV Play oraz na stronie MTV.pl.

Czy warszawiacy utrzymują kontakt z byłymi partnerami?

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!