David Beckham wystąpił w najnowszej, mocnej kampanii UNICEF dotyczącej przemocy. Na początku słychać dziecięcy głos, mówiący że przemoc piętnuje na zawsze, a główną rolę w spocie, który już trafił do sieci, odgrywają tatuaże.

Spot porusza wciąż poważny problem przemocy wobec dzieci. Główną rolę odgrywają w nim tatuaże słynnego piłkarza - Davida Beckhama. Malunki na ciele zawodnika ożywają, zamieniając się w animacje, które po kolei pokazują do czego prowadzi przemoc - zarówno ta ze strony dorosłych, jak i ta ze strony rówieśników."Tatuaże to znaki, które często są szczególnym wspomnieniem, ale miliony dzieci zostały naznaczone symbolami, których nie wybrały, a pozostaną w nich one na całe życie. Przemoc fizyczna, seksualna i emocjonalna jest powszechna - miliony dzieci na całym świecie doświadczają jej w domach, szkołach, w Internecie oraz w swoich społecznościach. Dzieci nie są skazane na przemoc, można przerwać ten cykl przemocy wobec najmłodszych" - czytamy pod filmem umieszczonym w serwisie YouTube.

David Beckham od dawna związany jest z UNICEF-em jako Ambasadorem Dobrej Woli. W akcję zaangażowane są również inne sławny osoby, m.in.: Orlando Bloom, Katy Perry, Jacki Chan, Mia Farrow, Serena Williams, Whoopi Goldberg, Lady Gaga, Ricki Martin, Shakira i Selena Gomez.


Zobaczcie też: Szymon, 10-letni łowca przygód podbija świat

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!