(© Conowego.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Grudzień to miesiąc podsumowań. Przygotowaliśmy dla Was obszerne zestawienie najlepszych aplikacji roku 2016 na systemy iOS i Android. Nie zabrakło w nim wielu wciągających gier oraz przydatnych programów. Znajdziecie w nim łącznie 82 aplikacje i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jaka jest Wasza ulubiona apka 2016 roku?

1. Habitica to kolejne podejście do stworzenia aplikacji, które mają nam pomóc dobrze zorganizować sobie dzień oraz oferują coś ekstra. W tym wypadku twórcy postanowili nagradzać użytkownika za realizację wcześniej zaplanowanych zadań w dość nietypowy sposób. Odhaczanie kolejnych celów na naszych listach połączone jest z mechanizmem prostej gry RPG. Bonusowa motywacja polega na tym, że wraz z każdym wykonanym przez nas zadaniem, wirtualna postać zyskuje punkty doświadczenia.

2. Cortana. Jeżeli nie byliście do tej pory w pełni usatysfakcjonowani sposobem działania asystenta głosowego Cortana to być może do gustu przypadnie Wam Cortana, którą to niedawno Microsoft udostępnił w pełnej wersji w sklepach z aplikacjami Google Play i iTunes. Wszyscy trzej asystenci dość znacząco się od siebie różnią i Cortanie na pewno warto dać szansę - w pewnych aspektach przewyższa ona możliwości Google Now. Czy pokonuje także Siri? Oceńcie sami.

Poznaj wszystkie najlepsze aplikacje na Androida i iOS roku 2016 na Conowego.pl:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: